• Mistrzostwa Gminy w drużynowych biegach przełajowych

• Dnia 19 października 2023r. w Ptaszkowie odbyły się Mistrzostwa Gminy w drużynowych biegach przełajowych. W zawodach wzięły udział drużyny z Gminy Grodzisk Wlkp. Przeprowadzono zawody w VI kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.

• Wycieczka do kina

• W poniedziałek 9 października 2023 roku, uczniowie klas od 4 do 8 pojechali do kina Kinepolis w Poznaniu na seans filmowy pod tytułem ,,O psie, który jeździł koleją”.Wycieczka miała na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych,oraz bezpiecznego zachowania w środkach transportu. To również doskonała okazjado integracji uczniów i wzmocnienia więzi koleżeńskiej.Przygody filmowych bohaterów dostarczyły wielu niezapomnianych emocji, które sprawiły że w oczkach widzów pojawiło się wzruszenie i łezka w oku.Pełni wrażeń kinowych w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły.Dzień był wyjątkowo udany ….

• Dzień Nauczyciela

• W czwartek 12 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Nauczyciela. Nasi uczniowie przygotowali z tej okazji apel, podczas którego nasi wychowawcy i nauczyciele mogli poczuć wdzięczność i podziękowanie za trud włożony w kształtowanie naszych charakterów. Otrzymali piękne kwiaty i życzenia.

• Laptop dla ucznia - Granty PPGR

• W związku z realizacją przez Gminę Grodzisk Wielkopolski programu Laptop dla ucznia informujemy, że w przypadku wyboru laptopa zakupionego w ramach ww. wsparcia laptop otrzymany w ramach innych programów finansowanych ze środków publicznych podlega zwrotowi do podmiotu, od którego uczeń go otrzymał.

Gmina Grodzisk Wielkopolski w ubiegłych latach realizowała Konkurs Grantowy Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR”. W związku z powyższym wszystkie osoby, które chciałyby uzyskać sprzęt w ramach programu Laptop dla ucznia a uzyskały wsparcie w postaci otrzymania sprzętu w programie Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR” proszone są o kontakt pod nr telefonu: 61 22 71 296, lub pokój nr 6 II piętro w Centrum Usług Wspólnych w Grodzisku Wielkopolskim ul. Powstańców Chocieszyńskich 23d.

Zwrotowi podlega cały sprzęt otrzymany w ramach programu Granty PPGR tj Laptop oraz zasilacz.