• Wycieczka do Muzeum Ziemi Grodziskiej

• W środę 22 czerwca 2022 roku uczniowie klasy trzeciej i czwartej naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Grodziska Wlkp.  Odwiedzili  Muzeum Ziemi Grodziskiej. Uczestników wycieczki powitał kustosz muzeum pan Dariusz Matuszewski, który bardzo ciekawie opowiadał o historii miasta. Dzieci z uwagą słuchały opowieści kustosza. Z zainteresowaniem oglądały zgromadzone eksponaty. Serdecznie dziękujemy za ciekawą lekcję historii.

• HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Dnia 24 czerwca 2022r. odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 wg następującego harmonogramu:

8:15 - Klasy I - VII (boisko szkolne)

9:00 -  Msza św dla klas I-VIII

10:00 - Klasa VIII (sala gimnastyczna)

PRZYWOZY

Czarna Wieś lotnisko             godz. 12.00

Czarna Wieś za lotniskiem     godz. 12:05

• Żakinada w średniowiecznych strojach

• W piątek 17.06.2022 r. uczniowie naszej szkoły  przeszli ulicami Grodziska Wielkopolskiego w żakinadzie. Przemarsz przebierańców w średniowiecznych strojach rozpoczął Grodziskie Piwobranie.

• Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do języka niemieckiego na rok szkolny 2022/2023.

• WAŻNE !!!Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do języka niemieckiego na rok szkolny 2022/2023.

Przypominamy o zakupie podręczników oraz zeszytów ćwiczeń do języka niemieckiego tym uczniom, którzy ich nie zakupili u nauczycieli przedmiotu.

KLASA 4- podręcznik: und so weiter EXTRA 1, Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło, Wydawnictwo Szkolne PWN- zeszyt ćwiczeń: und so weiter EXTRA 1, Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło, Wydawnictwo Szkolne PWN

KLASA 5- podręcznik: und so weiter EXTRA 2, Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło, Wydawnictwo Szkolne PWN- zeszyt ćwiczeń: und so weiter EXTRA 2, Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło, Wydawnictwo Szkolne PWN

KLASA 6- podręcznik: und so weiter EXTRA 3, Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło, Wydawnictwo Szkolne PWN- zeszyt ćwiczeń: und so weiter EXTRA 3, Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło, Wydawnictwo Szkolne PWN

• I Gminny Drużynowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

• W dniu 03.06.2022r. trzech uczniów reprezentowało naszą szkołę w I Gminnym Drużynowym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Grodzisku Wlkp.Uczniowie rozwiązywali test wiedzy ogólnej o krajach niemieckojęzycznych. Uczestnicy wykazali się m. in. znajomością przysłów niemieckich, potraw, geografii Niemiec, Szwajcarii i Austrii.Drużyna z naszej szkoły zdobyła III miejsce.Gratulujemy Sukcesu!