• Przypominamy o kampanii Lidla TALENCIAKI😃

Zebraliśmy już https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500013421 Talenciaków

💪🏻💪🏻Jest moc, będą nagrody😄😄

Cały czas zachęcamy do aktywnego udziału w akcji na rzecz naszej szkoły!!!

Mamy czas tylko do 13 listopada 2022r.

• Dzień Przedszkolaka

• Dzieci w naszym oddziale obchodziły Dzień Przedszkolaka.W przedszkolu było kolorowo,balonowo i wesoło.Dzieci bawiły się w tym dniu co nie miara. Opowiadały jaki powinnien być prawdziwy przedszkolak  oraz wypowiadały się jakimi Oni są przedszkolakami.

• Sprzątanie Świata

• 16 września 2022r. uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i dużą pracowitością w zbieraniu śmieci . Cała szkoła wzięła udział w międzynarodowej akcji Sprzątania Świata.

• "WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI"

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
            Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji:04.10.2022r.

Miejsce Akcji: Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w Kąkolewie

PARTNERZY  AKCJI :

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

e-mail:eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• Dzieci z oddziału przedszkolnego obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności.Najpierw obejrzeli krótką bajkę o małej dziewczynce Vashti, która dzięki małej kropce  uwierzyła we własne możliwości. Następnie   każde dziecko było kreatorem swojej kropkowej bluzki .

• SPRZĄTANIE ŚWIATA

• Dnia  16 września 2022r. (piątek)  nasza szkoła bierze udział
            w międzynarodowej akcji Sprzątania Świata.
            Tego dnia od godziny 9:00 do 11:00
            klasy 0 - III oraz IV – VIII
            wraz z nauczycielami
            posprzątają teren zielony wokół szkoły, lasu oraz najbliższe otoczenie.
            Będziemy  usuwali śmieci zalegające w naszej okolicy .

Co zabieramy:

- Rękawiczki jednorazowe.

- Odpowiedni ubiór do warunków  atmosferycznych.

- Uśmiech oraz pozytywną energię :-) :-) :-)

• Zbieramy TALENCIAKI dla nasze szkoły

• W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczy w akcji społecznej - Szkoły Pełne Talentów zorganizowanej przez sklepy Lidl.Celem kampanii jest wsparcie polskich szkół oraz umożliwienie uczniom lepszego rozwoju.

Podczas trwania akcji za zakupy w Lidlu będzie można otrzymać punkty - Talenciaki. Zebrane Talenciaki można przekazać wybranym szkołom. Można tego dokonać na trzy sposoby:

- skanując aparatem telefonu kod QR znajdujący się na kuponie,

- przez stronę kampanii (szkoły.lidl.pl), przepisując kod alfanumeryczny,

- umieszczając Talenciaka w pojemniku, który znajduje się w szkole, którą chcemy wesprzeć w akcji.

Zebrane w czasie trwania akcji punkty będą mogły być wymienione przez szkołę na określone nagrody.Zostało niewiele czasu!!!

Akcja trwa od 5.09.2022r. do 13.11.2022r.BARDZO PROSIMY O WSPARCIE NASZEJ SZKOŁY!!!!

Koordynatorem kampanii w naszej szkole jest pan Paweł Studzianek.Szczegóły kampanii znajdują się na stronie: https://liblink.pl/zKO1d23sLW

• Zbieramy elektrośmieci

• Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużytysprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: do 4 października 2022r.

Miejsce Akcji: Szkoła Podstawowa im. Addrzeja Grubby w Kąkolewie (boisko szkolne)

PARTNERZY AKCJI :

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ; 83 341 75 94 wew. 23; w godz. 8:00 - 16:00

e-mail: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK