• Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej dziewcząt

• Dnia 27 stycznia 2023r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Grodzisku Wlkp., odbyły się  Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej  dziewcząt w ramach rozgrywek młodzieży szkolnej. Po zaciętej rywalizacji reprezentantki naszej szkoły zajęły IV miejsce.

• XXII Międzyszkolny Turniej Tańca

• Dnia 26.01.2023r. w Grodziskiej Hali Sportowej odbył się XXII Międzyszkolny Turniej Tańca organizowany przez ZST w Grodzisku Wlkp. Dziewczęta z naszej szkoły po raz kolejny zaprezentowały się  w układzie taneczno -  gimnastycznym w składzie : Magdalena Pawlak, Magdalena Herzog, Marcjanna Dzięcioł, Aleksandra Sternal, Joanna Herzog oraz Wiktoria Finc. Gratulujemy wspaniałego  występu :-)

• Mistrzostwa w piłce koszykowej chłopców

• Dnia 23 stycznia 2023r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Grodzisku Wlkp., odbyły się  Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej  chłopców w ramach rozgrywek młodzieży szkolnej. Po zaciętej rywalizacji reprezentanci naszej szkoły zajęli IV miejsce.

• Mistrzostwa Gminy w Warcabach

• Dnia 18 stycznia 2023r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Grodzisku Wlkp. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Gminy w Warcabach. Rywalizacja toczyła się między szkołami gminy Grodzisk Wlkp., w kategorii Igrzysk Dzieci oraz  Młodzieży Szkolnej  dziewcząt i chłopców. Nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę choć nie udało się stanąć na podium. Wszystkim zawodnikom Gratulujemy :-)

• Zasady naboru na rok szkolny 2023/2024

• Zasady rekrutacji na rok szkolny 2023/2024 do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych z terenu  Gminy  Grodzisk  Wielkopolski

• Rekrutacja dzieci do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych (złożenie wniosków), odbędzie się w dniach od dnia 23 stycznia 2023 r. od godz. 8:00 do dnia 03 lutego 2023 r. do godz. 15:00 przy wsparciu systemu elektronicznego pod adresem: http://grodziskwielkopolski.przedszkola.vnabor.pl
            • Do publicznych przedszkoli/oddziałów przedszkolnych przyjmowane będą dzieci 3, 4, 5 i 6-letnie.
            • Złożone wnioskitraktowane będą jednakowo (o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń).
            • Dokonując zgłoszenia dziecka należy wskazać maksymalnie 3 placówki w preferowanej przez siebie kolejności (pozycja nr 1 oznacza najwyższy priorytet, a pozycja nr 3 najniższy).
            • Podając miejsce zamieszkania należy wpisać pełną nazwę miejscowości tj. Grodzisk Wielkopolski (nie stosować skrótów tj. Grodzisk Wlkp.).
            • Po wypełnieniu wniosku należy go wydrukować wraz z załącznikami, podpisać (wymagane podpisy obojga rodziców, opiekunów prawnych) i dostarczyć wraz załącznikamido przedszkola pierwszego wyboru do 03 lutego 2023 r. do godz. 15:00(załączniki znajdować się będą
              w programie Nabór do przedszkoli / Pliki do pobrania).

Szczegółowe informacje znajdują się w programie Nabór do przedszkoli, zakładka Pomoc / Podręcznik dla kandydata oraz w załączonym linku do filmu instruktażowego, który również pozwoli na zapoznanie się z programem i ułatwi wypełnienie wniosku: