• UWAGA RODZICE

W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
            PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM ANDRZEJA GRUBBY W KĄKOLEWIE

NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Informujemy, że w dniu dzisiejszym zostały wywieszone na drzwiach wejściowych przedszkoli / oddziałów przedszkolnych listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
            do powyższych placówek. Informacja o kwalifikacji kandydata jest dostępna również
            w programie Nabór do przedszkola, po zalogowaniu się w witrynie kandydata (pozycjaAktualnościw bocznym menu).

Zakwalifikowanie dziecka dooddziału przedszkolnego nie jest tożsame z jego przyjęciem. Rodzice, których dziecko zostało zakwalifikowane dooddziału przedszkolnego zobowiązani
            są do potwierdzenia woli przyjęcia do placówki w terminie od 20.02.2024 r. od godziny 12:05  do 01.03.2024 r. do godz. 15:00.

Niepotwierdzenie woli w podanym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca
            w przedszkolu / oddziale przedszkolnym.

Potwierdzenie woli można przesłać elektronicznie lub złożyć osobiście w sekretariacie szkoły, w której prowadzony jest oddział przedszkolny.

Elektroniczny sposób potwierdzenia woli w oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało za­kwalifikowane:

- Wykonanie skanu lub zdjęcia podpisanego oświadczenia, którego wzór jest opublikowany w zakładce Pliki do pobraniai przesłanie dokumentu poprzez system.

Do­kument ten należy wydrukować, uzupełnić i podpisać, a następnie zeskanować lub zrobić zdjęcie i wgrać do systemu Nabór VULCAN.

Dodatkowe informacje znajdują się w pozycjiPomoc w bocznym menu ( Podręcznik dla kandydata).

• Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Warcabach klasycznych

• W dniu 1 lutego 2024r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Grodzisku Wlkp. odbyły się Indywidualne  Mistrzostwa Powiatu w Warcabach klasycznych. W ramach Igrzysk Dzieci Lena Berezowska zajęła V miejsce , natomiast w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Paweł Stolarek zajął IV miejsce oraz Wojciech Borowski zajął V miejsce. Gratulujemy :-)